Airfox

Airfox

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Kullanışlı İnternet Tarayıcısı

Hızlı ve güvenli bir şekilde internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlayan Airfox başarılı bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzüyle kullanımı kolaylaştıran basit bir internet tarayıcısı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Basitleştirilmiş arayüzün dışında kullanışlı tarama deneyimi sunan Airfox'un motoru sayesinde hızlı rahat bir internet deneyimi yaşamanız mümkün hale geliyor. 

Belirli web sitelerine kolay bir şekilde erişim yapmanıza yahut bununla birlikte sayfalar arasında hızlı geçiş sağlayan çeşitli araçlar sunmaktadır. Farklı sekmeler arasında hızlı gezinti yapabilir aynı anda birçok web sitesine erişebilirsiniz. En son ziyaret edilen sayfalara hızlı bir şekilde ulaşabilir tarayıcı içerisindeki menüyü aktif bir şekilde kullanarak işlevleri yönetebilirsiniz. 

Uygun bir internet tarama deneyimin dışında Airfox çeşitli adreslerden mesajlar almanıza da imkan sağlamaktadır. Tarayıcı içine e-posta entegre edebilir kullanmakta olduğunuz e-posta servisini ve hesabı belirleyerek istemcinizi kurabilirsiniz. Ayrıca Airfox, çeşitli metin düzenleme araçları ve önizleme sekmesi sunan bir HTML düzenleyicisi bulundurmaktadır. 

Tercihlerinizi kolay bir şekilde yönlendirebilmeniz adına yer imlerini basit bir şekilde oluşturabilir yahut seçilen bağlantıyı kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. İşlevlerini ayarlar menüsünden istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Multimedya öğelerini sorunsuz bir şekilde açabilen güçlü flash içerik desteği bulunduran Airfox özellikle entegre indirme yöneticisi ile ön plana çıkmaktadır. Eğer sizde geniş özelliklere sahip basit ve kullanışlı bir internet tarayıcısına gerek duyuyorsanız mutlaka Airfox'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
2.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,293
HEMEN İNDİR (37.29 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?