Alternate File Move

Alternate File Move

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Dosya ve Klasör Arşivleme Programı

Arşivlemede sıkıntı çekenler için hazırlanmış güzel bir program olan Alternate File Move, bilgisayarlarınızdaki klasörleri başka bir yerde arşivlemenize yardımcı oluyor. Dosyalarınızda hiçbir kayıp yaşamadan yedekleme yapabiliyorsunuz. Böylelikle kayıpsız bir yedekleme yapmış oluyorsunuz. 

Farklı iki dizin arasındaki aynı klasörler arasında bağlantı gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı işlemi Alternate File Move ile de yapabilirsiniz. Klasörleri dilediğiniz gibi senkronize edebilir ve aynı seviyede buluşturabilirsiniz.

Bu da bize kolaylık sağlamakla beraber hızlı ve prati  bir şekilde yedekleme imkanı sağlıyor. Her iki klasörü senkronize eden programımız bir ana dizindeki klasörde olan fakat diğer yedek klasörde bulunmayan dosyaları kopyalıyor ve böylece verilerinizin kaybolmasının önüne rahatlıkla geççiliyor.

Hiçbir zorluk barındırmayan kullanımı gayet basit olan bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir Windows işletim sistemi sürümüne sahip  olmak gerekiyor. Alternate File Move Programını tamemen ücretsiz bir şekile indirebiirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
1.770
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,439
HEMEN İNDİR (1.01 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?