Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Alternate File Move
Dosya ve Klasör Arşivleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Arşivlemede sıkıntı çekenler için hazırlanmış güzel bir program olan Alternate File Move, bilgisayarlarınızdaki klasörleri başka bir yerde arşivlemenize yardımcı oluyor. Dosyalarınızda hiçbir kayıp yaşamadan yedekleme yapabiliyorsunuz. Böylelikle kayıpsız bir yedekleme yapmış oluyorsunuz. 

Farklı iki dizin arasındaki aynı klasörler arasında bağlantı gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı işlemi Alternate File Move ile de yapabilirsiniz. Klasörleri dilediğiniz gibi senkronize edebilir ve aynı seviyede buluşturabilirsiniz.

Bu da bize kolaylık sağlamakla beraber hızlı ve prati  bir şekilde yedekleme imkanı sağlıyor. Her iki klasörü senkronize eden programımız bir ana dizindeki klasörde olan fakat diğer yedek klasörde bulunmayan dosyaları kopyalıyor ve böylece verilerinizin kaybolmasının önüne rahatlıkla geççiliyor.

Hiçbir zorluk barındırmayan kullanımı gayet basit olan bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir Windows işletim sistemi sürümüne sahip  olmak gerekiyor. Alternate File Move Programını tamemen ücretsiz bir şekile indirebiirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.770
BOYUT
1.01 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,997
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.