Belya Backup

Belya Backup

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Mysql Ve Mssql Veritabanı Yedekleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Belya Backup programı sayesinde Mssql Server ve Mysql veritabanını belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan etkili bir program olup yedekten geri yükleme seçeneğiyle verilerin kaybolmasını önüne geçiyor. 

Yedek oluşturarak donanımsal ve sistemsel sorunları ortadan kaldırmaktadır. Yedeklerin boyutunu küçültme özelliğine de sahip olan Belya Backup programı bu sayede depolama alanınızın fazla olması durumunda bile birkaç yedek alma şansı sunmuş oluyor. 

Veritabanlarını günlük olarak yedekleyebildiği gibi sizin belirlemiş olduğunuz aralıklarda da yedekleme yapmanıza imkan sağlamaktadır. Kullanım açısından basit bir program olup sunucu adres, kullanıcı adı ve şifresi gibi alanları doldurup Bağlan'a tıklamanız durumunda yedeğiniz her gün otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Yedekleme işlemi esnasında bir sorun olursa tanımladığınız e-posta adresinize de bildirim gönderiliyor. Eğer sizde veritabanı yedeklemek için etkili bir programa gerek duyuyorsanız Belya Backup'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,353
HEMEN İNDİR (2.74 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?