AOMEI Image Deploy

AOMEI Image Deploy

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sistem Görüntüsünü Birden Fazla Bilgisayara Yükleme Programı

Tek seferde birden fazla bilgisayar için aynı sistem görüntüsünü almaya ne dersiniz?

İşlerinizi kolaylaştırmak ve sahip olduğunuz bilgisayarlarda tek bir kerede aynı sistem görüntüsünü almak istiyorsanız AOMEI Image Deploy programından yararlanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir yapıya sahip olan program ile Windows işletim sistemli bilgisayarınızın yedeğini kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

Windows'un kendi yada Acronis gibi üçüncü parti programlarını kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Programın adından da anlayacağınız üzere farklı bir görevi üstlenmektedir. Sistem görüntüsünü tek seferde almanıza imkan sağlayan bu programda bu işlemleri gerçekleştirmek için iki unsura da sahip olmanız gerekiyor. Bunlardan biri aynı ağa bilgisayarların bağlı olması bunlardan diğeri ise ağ klasörünün paylaşıma açık olması.

Basit birkaç adımdan sonra sistem yedeğini bilgisayarlara dağıtma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor ve bu sayede verimli bir iş ortaya koyabiliyorsunuz. Sistem görüntüsünü tek seferde eş zamanlı olarak farklı bilgisayarlara kurmak istiyorsanız AOMEI Image Deploy programını sitemizden hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,206
HEMEN İNDİR (40.55 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?