Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Alternate Password DB

reklam

Şifre Kaydetme Yönetim Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Alternate Password DB ile şifrelerinizi kontrolünüz altına alın. Şifreleriniz sık sık unutuyorsanız Alternate Password DB programını kullanarak sahip olduğunuz şifreleir kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. İnternet siteleri ve diğer programlarda kullandığınız şifreleri güvenli bir şekilde saklayabilen program içerisindeki şifrelerede belli bir şifre ile ulaşmanıza imkan sağlıyor. Programda kaydetmiş olduğunuz şifreler için programa giriş yapabilmeniz için ana bir şifre girmeniz gerekiyor. Bu şifreyi sadece siz bilerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

Kullanıcı adlarını, düz yazıları ve şifreleri destekleyen program ayrıca tablo ve resim eklemenize de imkan sağlıyor. Bu sayede sahip olduğunuz hesapların neye ait olduğunu daha kolay anlayabileceksiniz. Alternate Password DB programı ile şifrelerinizi eğlenceli bir şekilde yönetebilmeniz mümkün. İçerisinde çeşitli hizmetler sunan program hazırlamış olduğunuz şifreleri onların altında başka klasörler içerisinde istediğiniz gibi kolay bir şekilde depolayabiliyorsunuz. Farklı girdiler oluşturmak istediğiniz zamanlarda ise program içinde kayıtta geçişler yapabilirsiniz. Ayrıca şifrelerinizi tek bir bilgisayara bağlı yaşamıyorsunuz. USB diskinizle programı çalıştırabilir ve taşınabilir bir program haline getirebilirsiniz. 

Program açık kaldı diyelim ama siz bilgisayar başından gittiniz. Dert etmeyin çünkü program belli bir süre sonra güvenliğiniz için otomatik kilitleniyor. Programı tekrar açabilmek için şifre girmeniz gerekiyor. Eğer sizde şifrelerinizi saklamak istiyorsanız Alternate Password DB programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.660
BOYUT
803.25 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,110
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.