Amiti Antivirus

Amiti Antivirus

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sistem Koruma Programı

Amiti Antivirus ile bilgisayarınızın güvenliği ve depolanan kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Sistem güvenliğinizi sağlamak için hazırlanan Amiti Antivirus programı kullanıcı dostu olmasıyla ön plana çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan Amiti Antivirus programı belirli öğeler üzerinde virüs araması yapmanıza imkan sağlamaktadır. Hızlı tarama seçeneği sayesinde sisteminiz üzerinde hızlı bir şekilde tarama işlemi yapabiliyorsunuz. Tam tarama seçeneğiyle ise bilgisayarınızda bulunan her veriyi tarayabilirsiniz. Bu tarama diğer taramalara göre daha uzun sürebilir. 

Özel tarama seçeneğiyle ise bilgisayarınızda belirli bir dosyayı yada klasörü seçip güvenilir olup olmadığınız analiz etmeye başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan virüsü sonsuza kadar siebilen Amiti Antivirus programı kullanışlı ve verimli bir koruma aracı olduğundan dolayı sanal saldırıları engellemenize imkan sağlıyor. Genel anlamda bilgisayarınıza bir iyilik yapabileceğiniz başarılı bir yapıya sahiptir.

Eğer sizde trojan, malware, sanal saldırıların ve diğer zararlı virüslerin sistem tehditinden korunmak istiyorsanız Amiti Antivirus programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
22.0.905.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,641
HEMEN İNDİR (22.26 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?