Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

HelloTalk Dil Değişimi
Android için Konuşarak Dil Öğrenme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

HelloTalk Dil Değişimi ile keyifli bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye var mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış HelloTalk Dil Değişimi uygulamasıyla sezgisel bir şekilde yeni bir dil öğrenebilirsiniz. 

Kullanıcı dostu arayüzü ile ön plana çıkan oyunda öğretmenleriniz dünyanın dört bir yanında gerçek insanlardır. Anadili sizin öğrenmek istediğiniz dil olan kullanıcılarla iletişime geçerek dil öğrendiğiniz HelloTalk Dil Değişimi uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Öğretmenlerinizin anadili öğrenmek istediğiniz dil olduğu için daha doğru bir eğitim görmüş oluyorsunuz. O dilin anadili ile anında iletişime geçebilirsiniz. 

Pratik bir şekilde yeni dil öğrenmek isteyen Android kullanıcılarının seveceğine inandığım HelloTalk Dil Değişimi uygulamasında öğrenmek istediğiniz dilin kriterine göre arama yapabilirsiniz. 

Dünyanın dört bir yanından kullanıcılara sesli mesaj gönderebilmeniz de mümkün. İstediğiniz dili zevkli bir şekilde öğrenmenize imkan sağlayan HelloTalk Dil Değişimi uygulaması göndermiş olduğunuz yahut almış olduğunuz mesajları standart teleffuzlarını da dinlemenize olanak tanımaktadır. 

Yazılan yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz. Daha hızlı pratik bir şekilde dil öğrenmek için eğer sizde iyi bir seçenek arıyorsanız HelloTalk Dil Değişimi uygulamasına bir şans vermelisiniz. 

İngilizce, Çince Basitleştirilmiş, Çince Geleneksel, Kantonca, Japonca, Korece, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve daha birçok dili desteklemektedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.0
BOYUT
35M
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,313
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.