Leo ile İngilizce

Leo ile İngilizce

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Eğlenceli İngilizce Öğrenme Uygulaması

Leo ile İngilizce öğrenmeye hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz adına hazırlanmış Leo ile İngilizce oyununda Leo ile İngilizce öğrenebilirsiniz. Sesli ve görüntülü tekrarlar yaparak İngilizce öğrenmenize olanak sağlayan uygulama genel olarak eğlenceli bir arayüze sahip olup öğretirken eğlendiriyor. 

Keyifli yapısı ile öğrenirken sıkılmayacaksınız. Hergün onlarca farklı kelime çalışmalarına katılabilir yahut bununla birlikte grammer bilginizi geliştirerek iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. Kelimeleri çalışabilir iyi alıştırmalar yaparak daha iyi öğrenebilirsiniz. Görsel desteğin eğitimdeki önemine değinen Leo ile İngilizce uygulaması kelimeleri görsel destekli olarak almanıza imkan sağlar. 

İngilizce kelimelerin telaffuzunun örneklerinin olduğu kişisel bir sözlüğün yer aldığı uygulama ile etkili alıştırmalar yaparak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Kelime çalışma sayfası yapabiliyor ve uygulama sayfasını sağa kaydırıp orman bölümüne girip okuma çalışması yapmanız mümkündür. Bir diğer sayfasında ise Kurslar bölümüne girebiliyor ve grammer çalışmalarını akıcı bir şekilde yapabilirsiniz.

Çevirimdışı çalışma gösterebildiğinden dolayı internetinizin olmadığı durumlarda bile İngilizce öğrenebiliyorsunuz. Bu nedenle seveceğinize inanıyorum. Genel olarak İngilizce dilini geliştirmek isteyen yahut İngilizce öğrenmek isteyen Android kullanıcılarının Leo ile İngilizce uygulamasını denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
Eğitim
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,316
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?