Memrise Ücretsiz Dil Öğren indir
 Memrise Ücretsiz Dil Öğren

Memrise Ücretsiz Dil Öğren indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Kolay Dil Öğrenme Uygulaması

Yeni bir dili kolay bir şekilde öğrenmeniz için hazırlanmış Memrise Ücretsiz Dil Öğren uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Çok fazla ders görmeden zevkli bir şekilde farklı bir dil öğrenmek isteyen Android kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir uygulamadır. 

Gelişmiş yapısıyla ön plana çıkan Memrise Ücretsiz Dil Öğren uygulaması içerisinde çeşitli aktiviteler bulunduruyor. Bu sayede dil öğrenirken eğlenmenizi de sağlıyor. Etkili ve zahmetsiz bir şekilde yeni bir dil öğrenmek isteyenlerin yardımcısı olan Memrise Ücretsiz Dil Öğren uygulaması işe yarar olmasıyla denemenizi önerdiklerim arasında yerini alıyor. 

Sizlere kolay bir şekilde uyum sağlayabilecek olan Memrise Ücretsiz Dil Öğren uygulama eğlenceli kelime oyunları bulundurmaktadır. Öğrenmek istediğiniz dili anadili olarak konuşanların kullandığı şekilde dili öğrenmenize yardım etmektedir. Dil öğrenmeyi sorunsuz ve kolay bir yolculuğa dönüştüren oyunlar ile geliyor. Bunları tamamladıkça ödüller kazanabiliyorsunuz. Milyonlarca insan farklı diller öğrenmek için Memrise Ücretsiz Dil Öğren uygulamasını kullanıyor.

Öğrenebileceğiniz diller arasında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş), Japonca, Korece, İtalyanca, Hollandaca, Danca, İsveççe, Rusça, Arapça ve daha fazlası yer alıyor. Eğer sizde bu yolda yerinizi almak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
2.9
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,302
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?