Paragraf Soruları indir
Paragraf Soruları

Paragraf Soruları indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için LYS YGS Paragraf Soru ve Cevapları

Üniversite giriş sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz?

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Paragraf Soruları uygulamasıyla satırlar süren sorular her ne kadar zor gibi görünüyor olsa da büyük bir kısmı bildiğiniz üzere cevabını içinde bulunduruyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile paragraf sorularına Android cihazınız üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantısına gereksinim duymadığından istediğiniz her yerde çalışabilirsiniz. Ancak uygulama sık sık güncellendiğinden dolayı her senenin sorularına ulaşabilirsiniz. Sıralanan testleri çözmek için doğru bulduğunuz cevabı olarak sorunun hemen altında bulunan şıklara tıklayarak işaretleyebiliyorsunuz. 

Testi bitirdiğiniz zaman cevap anahtarı sayesinde kendi cevaplarınızı hızlı bir şekilde karşılaştırmanız da mümkündür. Ayrıca cevaplamak istemediğiniz soruları boş bırakabilirsiniz. Hemen altta doğru, yanlış ve boş sayısını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

Aynı zamanda içerisinde yer alan Tekrar Bak butonları ile yanlış sorularınızı tekrar gözden geçirmeniz de mümkündür. Paragraf sorularına ulaşmak isteyen ansiklopedi kalınlığındaki test kitaplarını kendine yük etmek ismteyen Android kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulamadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
2.3
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,194
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?