Aptal Mısın?

Aptal Mısın?

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Farklı Zeka Oyunu

Ne kadar farklı düşünebildiğinizi test etmeye ne dersiniz?

Farklı bir bakış açısı gerektiren sıradışı mantığa aykırı bir zeka oyunu olup Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Kendine özgü sıradışı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Her zaman doğru bildiğiniz sonuçlar doğru olmayabilir. Düz mantığa aykırı olan Aptal Mısın? oyununda özgün bir düşünce tarzı benimsenmiş olup farklı düşünebilme zekanızı ölçmenize imkan sağlamaktadır.

Google Play'in en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilip sadece 1 ay içerisinde 1 milyon kişi tarafından indirildiği için kalitesini benimsemiş bir oyundur.Her ne kadar ilk başladığınız zaman sorulara düz mantık cevap vermeye çalışsanız da doğru sonuca ulaşmayabilirsiniz.

İlk başta dediğimiz gibi düz mantığa aykırı bir oyun. Mesela 2 kere 2'nin 4 olmadığı bir oyun olarak kabul görebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirerek ilerlemeniz gereken oyunda ilk etap haliyle kolay. Gittikçe zorlaşan bölümleriyle hem eğlenceli hemde bir o kadar zorlu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. 

Gerçekten farklı bir zeka oyunu isteyenlerin sevebileceğine inandığım zevkli bir oyun olup oyunda düz mantıktan bazen tamamen kopmanız gerekiyor. Oyundaki ince çizgiyi yakaladığınız zaman tadından yenmeyecek keyifli bir oyun oluyor. Eğer sizde denemek istiyorsanız sitemizden hemen indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.5.7
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,379
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?