BiP Messenger

BiP Messenger indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için BiP Mesajlaşma Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletinizde kullanabilmenz için hazırlannmış BiP Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınızla anlık olarak mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü olarak görüşebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup videolarınızı, resimlerinizi, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiç bir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz. 

Sesli ve görüntülü arama da yapabilirsiniz. Tüm sevdiklerinizle internet üzerinden mesalaşabilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda BiP Messenger uygulamasıyla mesajlarınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Sohbet ekranından kaybolmasını da sağlayabilirsiniz. 

İçerisinde BiP'e özel hazırlanmış Türk usulü çıkartmalar bulundurmaktadır. Hiçbir uygulamada olmayan kendine has içeriklere sahip olan BiP Messenger uygulamasıyla herkesle iletişim kurabilirsiniz. BiP'li olmayan arkadaşlarınızla BiP'in içerisinden MMS yada SMS atarak ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. 

Konum paylaşma özelliği sayesinde arkadaşlarınızla bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz. Birden çok arkadaşınızla aynı anda mesajlaşmanız da mümkün. Anlık bir mesajlaşma uygulaması olup içerisinde çeşitli özellikler bulundurmaktadır. Uygulamayı her operatör kullanabilir. SMS mesajlarınızı da bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. 

İletişim kurmanızın en kısa yollarından biri olan BiP Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz. Eğer sizde keyifli bir şekilde mesajlaşmak için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız BiP Messenger'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
3.5.9
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
65,683
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 46 Ortalama Puan: 2.7
5
13
4
3
3
4
2
9
1
17
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?