Call Of Last Agent

Call Of Last Agent indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Kaliteli FPS Oyunu

Aksiyon dolu bir FPS oyununa ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Call Of Last Agent oyununda silahı elinize alıp düşmanlarınızla mücadele etmeniz gerekiyor. Mücadele boyunca düşmanlarınız da sizin gibi saldırı halinde olacak. Kendinizi korumaya çalışacak ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız Call Of Last Agent oyununda ateş sesleri biran olsun kesilmiyor. Bu sayede heyecan dolu bir deneyim yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. 

Farklı oyun stratejilerinin yer aldığı oyunda aynı anda hassas kontrol için nişan harektlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Çoklu oyun stratejilerini sağlayacak çeşitli kavram haritalarının yer aldığı Call Of Last Agent oyunda 8 oyuncuya kadar oynayabiliyorsunuz.

Size verilen görevleri tamamlayarak ilerlemeye çalışacak düşmanlarınıza kameranıza basarak ateş ederek yok etmeniz gerekiyor. Takım modunda 4'e 4 oynayarak çeşitli silahları kullanıp yenilikçi bir FPS deneyimi yaşayabileceğinizden Android cihazlarınızda Call Of Last Agent oyununa yer vermenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.3.4
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,131
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?