Charm King

Charm King indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Eşleştirme Oyunu

Charm King oyununda yapboz yaparak keyifli vakit geçirmeye ne dersiniz? 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Charm King oyununda tılsımları eşleştirerek ilerlemeniz gerekiyor. Eğlenceli 3'lü eşleştirme görevlerini yerine getirebileceğiniz oyunda Tılsım Kralı olmak için mücadele ediyoruz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun içerisinde eğlenceli grafikler ve müzikler bulunmaktadır. Canlı ve birbirinden güzel HD grafiklerin yer aldığı oyunda arkadaşlarınızla birlikte oyunu sürdürmeniz de mümkün. Çok sayıda göz alıcı seviyenin yer aldığı oyunda heyecanlı yeni oyunları oynamanız da mümkün. 

Başarılı bir oyun olup arkadaşlarınızla oynama imkanı fırsatı vermektedir. Hedeflere ulaşabilmek için birlikte ilerleyebilirsiniz. Stratejik hamleler yaparak ilerlemeniz daha doğru olacaktır. Ekran üzerinde parmağınızı kaydırarak objeleri yan yana yada alt alta bir araya getirmeye çalışıyoruz. 

Charm King oyununda her başarılı hamle sonrasında puan topluyoruz. 3'ten fazla objeyi bir araya getirerek yok ederek devam ederseniz puan durumunuz daha fazla olacaktır. Eğer sizde boş zamanlarınızı eğlenceli geçirmek için eşleştirme oyunları oynuyorsanız Charm King'te alternatifiniz olabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.24.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,352
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?