Cooking Fever

Cooking Fever

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android Eğlenceli Yemek Yapma Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız adına hazırlanmış Cooking Fever oyununda sizleri eğlenceli anlar bekliyor. Benzersiz seçimler yapabileceğiniz bir aşçılık oyunudur. Çeşitli becelerinizi seçmeniz mümkün olacaktır. Yapmanız gerekenden fazlasını yaparsanız çöp olmakla birlikte o gün kesinti olarak size yansır. Bu nedenle her müşteriye tazeden yapmanız gerekiyor. 

Bağımlılık yapacak düzeyde bir oyun olup 400'den fazla bölüm bulundurmaktadır. Seviyeleri tamamlamak için elinizden geleni yapacağınızdan şüphem yok. Yemek yapmayı sevenlerin hoşuna gidebilecek bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda aşçı olarak oynayıp mutfağa girerek işe başlıyorsunuz. 

Cooking Fever'da zaman zaman fast food hazırlamanız zaman zaman da sushi yapmanız gerekiyor. Karmaşık bir yemek programı sizleri bekliyor. Birbirinden lezzetli menüleri hazırlamanız gereken Cooking Fever'da hint yemeklerinden tutun deniz ürünlerine kadar 8 farklı restoran tipi yer alıyor. 

Oyunda size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyun ilerledikçe daha fazla müşteri gelmeye başlıyor haliyle işiniz de zorlaşıyor. Eğer sizde aşçılık deneyimi yaşamak istiyorsanız Cooking Fever'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,380
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?