Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Criminal Case
Android İçin Cinayet Çözme Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve oynayalarn artık sürekli oynayacam dediği Criminal Case oyununda suçları çözmek için iş başına geçiyorsunuz. Türkçe olduğundan dolayı oyunda zorluk çekebileceğinize inanmıyorum. Ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir olmasının yanında aksiyon ve macera öğelerini de bulunduruyor. 

Etkileyici grafiklerin dışında gerçekçi ortamlarıyla dikkat çeken Criminal Case oyununda gizemli anlar sizleri bekliyor. Cinayetleri gerçekleştirmek için ipuçlarını takip etmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Criminal Case oyunu ücretsiz olmasına rağmen bazı eşyaları dilerseniz satın alabilirsiniz. 


Dedektiflik yeteneğini değerlendirmek isteyen Android kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup oyunda gerçek hayattaki gibi suç işlenen yerleri inceleyebiliyor, şüphelileri sorgulayabilir ve kanıtlarınızı analizden geçirerek katilleri yakalayabiliyorsunuz. Eğer sizde bu başarılı dedektiflik oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebiirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,005
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.