E-Okul Ortalama Hesaplama

E-Okul Ortalama Hesaplama

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android İçin Ders Notu Ortalama Uygulaması

Öğrenciler için hazırlanmış bir Android uygulaması olup yıl sonu ortalama hesaplama işlemini gerçekleştirmek amacıyla kullanabilirsiniz. 

Yıl sonu notlarını hesaplamayı kolay bir hale getiren E-Okul Ortalama Hesaplama uygulamasını ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri kullanabilir. 
Kullanım açısından kolay olan programa öğrenci girişinizi yaptıkran sonra ortalama hesapla tuşuna basmanız gerekiyor. Uygulama diğer kalan işlemleri otomatik olarak gerçekleştirip liste sunuyor. Listede yer alan dersleri kaydettikten sonra dönem boyunca gördüğünüz ders sayısını bir kereliğine girdikten sonra Kaydet tuşuna basmanız ve hesaplama işlemini başlatmanız gerekiyor. İlk seferden sonraki hesaplama işlemlerinde uygulama size ders sayısını tekrar sormayacaktır. Dediğimiz gibi tek bir kereliğine mahsus. 

Ders notlarınızı E-okul üzerinden aldığınız için uygulama içerisinde ders notu girmeniz gerekmiyor. Notlarınız uygulama içerisinde otomatik olarak güncellenmektedir. 

Kişisel verilerinizi MEB'in kendi sunucularına gönderen uygulamaya güvenebilirsiniz. İşlemlerini gerçekleştirirken hiç bir şekilde kişisel verilerinizi saklamıyor. Otomatik olarak E-okul üzerinden alabilmeniz için öğrenci girişi yapmanız isteniyor. 

Eğer sizde bu pratik uygulamayı kullanmak istiyorsanız Android telefon ve tabletinize yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
1.2.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
7,620
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?