Facebook Messenger Lite

Facebook Messenger Lite

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Az İnternet Kullanan Messenger Uygulaması

Facebook Messenger Lite uygulaması daha az veri ve hafıza kullanacağı için eski eski telefonlarda dahi çalışacak bununla birlikte daha az internet kotası yiyecek. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış olan Facebook Messenger Lite uygulamasıyla daha az veri kullanımına sahip olabilirsiniz. 

İlk çıktığı zaman sadece 5 ülkede kullanıma sunulan Facebook Messenger Lite uygulaması yeni kararla birlikte 150 ülkeye bugün erişime açıldı. Artık Türkiye'deki kullanıcılar da Facebook Messenger Lite uygulamasından yararlanabilecek. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama Facebook'un internet bağlantısının kötü olduğu zamanlar için tasarlanmış. Kullanıcıların daha iyi bir mesajlaşma deneyimi yaşayabilmesi için hazırlanmış olan Facebook Messenger Lite uyglaması az veri tüketimiyle ön plana çıkıyor. 

1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan Facebook Messenger Lite uygulaması Messenger'ın özel sürümü olarak karşımıza çıkıyor. 5 MB gibi oldukça düşük bir boyuta sahip olmasıyla hızlı bir şekilde cihazlarınıza yükleniyor. Fotoğraf, mesajlaşma, bağlantı gönderme ve alma, çıkartma gibi özelliklere sahip olan uygulama internet paketinden fazla harcamak istemeyen kullanıcılar için son derece iyi bir hizmet sunuyor. 

Hızlı kesintisiz bir şekilde mesajlaşmak isteyen Android kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir uygulama olup kompakt bir arayüze sahip olmasıyla Facebook Messenger Lite'yi denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
6.0.0.8.255
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
16,747
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?