Heroes of Atlan

Heroes of Atlan indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Rol Yapma Oyunu

Heroes of Atlan oyununda sizleri destansı sıra tabanlı bir rol yapma deneyimi bekliyor. 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Heroes of Atlan oyunun hikayesi Atlan krallığından geçmektedir. Şeytan Kral Beelzebub işgal edene kadar huzur ve barışın olduğu krallık artık büyük tehlike altında siz de krallığı kurtarmak için savaşmalısınız. 

Oyunda çeşitli sınıflar yer alıyor. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Büyücü, okçu, suikastçi gibi seçenekler arasından istediğinizi seçmenize imkan sağlayan oyunda karakterinizi özelleştirmeniz de mümkün.

Çeşitli ekipman ve kıyafetlerle karakterinizi özelleştirebildiğiniz oyunda sınırsız sayıda görevler bulunmaktadır. Bunlardan istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi bir rol yama oyunu olup PvP modlarını içeren Heroes of Atlan oyununda rakiplerinizle sırayla oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Facebook sayfasını takip ederek birçok ipucu ve diğer oyuncuların yol izlenimine de göz atabiliyorsunuz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda kendi kahramanlarınızdan bir ekip kurmanız gerekiyor. Haftalık turnuvalara katılabildğiniz Heroes of Atlan oyununda yüzlerce özel ekipman bulunuyor. İstediğiniz birliklere katılabildiğiniz Heroes of Atlan oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,302
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?