İngilizce Türkçe Sözlük

İngilizce Türkçe Sözlük indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Android İçin İngilizce Türkçe Sözlük Uygulaması

Android cihazınızda bulunması gereken başarılı bir uygulama.. 

İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması sayesinde Türkçe - İngilizce sözlüğü telefonunuza yada tabletinize getirebilirsiniz. Özellikle İngilizce öğrenmek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulama olup Android tablet ve telefonlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. 

Mobil cihazınız aracılığıyla gittiğiniz her yerde sözlüğünüzü götürebilirsiniz. Kalın sözlükler, saatlerce kelimeyi arayıp anlamını öğrenmek yerine İngilizce Türkçe Sözlük uygulamasını kullanarak sözlüğünüzü cebinizde taşıyabilirsiniz. 

Gelişmiş özellikleri ile önplana çıkan İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması hızlı araça seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde istediğiniz kelimeleri bulabiliyor. Bünyesinde binlerce kelimeyi bulundurması ile piyasasında popüler olmayı başaran İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması ile anında arama özelliklerine de sahip olursunuz. 

İngilizcenizi ilerletmek yada öğrenmek istiyorsanız İngilizce Türkçe Sözlük uygulamasını verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Aynı zamanda geçmiş arama kaydınızı da görüntülemenize imkan sağlamasının dışında bir güzel özelliği ile yazım önerisi sunuyor olmasıdır. Sesli telaffuz ile başarılı bir hizmet ile gelen İngilizce Türkçe Sözlük uygulamasında aynı zamanda daha iyi anlayabilmeniz adına örnek cümleler de yer almaktadır. Sosyal ağlar üzerinde dilerseniz paylaşım yapabilirsiniz. Eğer sizde sözlüğü cebinizde taşımak istiyorsanız Android için İngilizce Türkçe Sözlük uygulamasını edinebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
4.1.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,832
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?