Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Mortal Kombat X
Android için Dövüş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilmeniz için hazırlanmış olan Mortal Kombat oyunu kaliteli grafikleriyle mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunlar arasındaki yerini alıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir dövüş oyunu olup Mortal Kombat X'in kaliteli grafiklerinden kendinizi oyundan alamayacaksınız. Yeni nesil dövüş oyunlarının keyfini çıkarmak için mobil cihazınız üzerinde Mortal Kombat X oyununu oynayabilirsiniz. 

Warner Bros tarafından geliştirilmiş popüler dövüş oyunu olup diğer platformlarda da yer almaktadır. Gerek oyun konsolları olsun gerekse bilgisayar üzerinde oynayabildiğimiz Mortal Kombat X oyununun aynı kalitede Android cihazlarına taşınmış olması oyun severleri mutlu edecektir. Mortal Kombat X oyununda kendi takımınızı kurup dövüşlere katılabilir ve daha başarılı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Mortal Kombat X dövüş oyunu 17 yaşından büyükler için uygun olup 17 yaşından küçükler için uygunsuzdur. Ayrıca düşük seviye bir Android cihazda çalışmayan Mortal Kombat X oyununu oynayabilmek için Android telefon yada tabletinizin en az 1 GB RAM'i olması gerekiyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,661
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.