PinOut

PinOut

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Eğlenceli Beceri Oyunu

Pinball oynamayı sever miydiniz?

Pinball mantığında ilerleyen biraz daha farklı bir oyun. Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış ödüllü bir oyundur. Zonklayan ışıkların ardından ilerlemeye çalıştığınız PinOut oyununda nefes kesen bir deneyim sizleri bekliyor. Zamana karşı yarıştığımız PinOut oyununda langırt mekaniği bulunuyor. 

Renkli ışıklı grafiklerin yer aldığı PinOut oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ne yazık ki oyunun şöyle kötü bir yanı var ki uygulama içi satın alma öğeleri, oyunda bunları almadan ilerlemek pek mümkün oluyor o nedenle tekrar başa dönülüyor. Bu oyunu sıkıcı hale getiren etkenlerden biri. 

PinOut nasıl oynanır?
Sürekli olarak aşağıya doğru inen topa tepki vererek onu yukarıya doğru göndermemiz gerekiyor. Bunu sürekli olarak yapıp olabildiğince ileriye gitmeye çalışıyoruz. Kolay bir mantığa sahip olduğundan hemen kavrayacağınızı düşünüyorum. Eskiden oynamadığımız Pinball mekanizmasını bulunduran oyunda neon ışıklar biran olsun sönmüyor.  

Genel olarak iyi bir atmosfere sahip eğlenceli bir beceri oyunu olup Pinball mantığını sevenlerin hoşuna gidebilecek bir oyun olduğundan Android telefon ve tabletlerinizde denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,333
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?