Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Repost for Instagram
Android İçin Instagram Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Instagram üzerinde başka bir kullanıcının fotoğrafını profilinizde paylaşmak istediğinizde ekran görüntüsü almanız yada bilgisayarınıza yükleyerek sonra bir daha telefonunuza yükleyerek Instagram üzerinde paylaşım yapmanız gerekiyor. Bunlara gerek kalmadan resimlerinizi kolayca paylaşmanıza imkan sağlıyor. 

Şuan popüleritesini arttıran bir uygulama yolunda giden Repost for Instagram uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Peki Repost for Instagram uygulaması nasıl kullanılır? Uygulamayı kullandığınızda beğendiğiniz bir fotoğrafın hemen kendi profilinizden paylaşılmasını sağlayabiliyorsunuz. Profilinizden hızlı bir şekilde paylaşmanıza imkan sağlayan uygulama dolayısıyla arkadaşlarınıza bu fotoğrafları göstermiş oluyorsunuz.. 

Gayet anlaşılır ve kolay bir hale getirilen arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde kullanımını anlayacağınızı umuyorum.. Eğer profilinizde paylaşmak istediğiniz fotoğrafları göremiyorsanız fotoğraf aramaları yaparak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun için kullanıcı adı yada fotoğrafın altında varsa fotoğrafın etiketini paylaşmanız gerekiyor. 

Ücretsiz olduğu için içerisinde maalesef reklam barındırıyor. Eğer bu durumdan rahatsız oluyorsanız  Repost for Instagram Pro'yu deneyebilirsiniz. Pro sürümünde birden fazla kullanıcı hesabıyla kullanma, fotoğraf beğenme gibi birçok yararlı araçlar bulundurmaktadır. Eğer Instagram'ı aktif olarak kullanıyorsanız Repost for Instagram uygulamasını deneyerek deneyiminizi başka bir yere taşıyabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,647
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.