Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Selfied for Messenger

reklam

Android İçin Messengera Özçekim Emoji Ekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Selfied for Messenger uygulamasını Android cihazınızda kullanarak emojilerinizi kendi selfie fotoğraflarınızla oluşturabilirsiniz. 

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Selfied for Messenger uygulaması ücretsiz olarak sunulmakadır. Facebook'un genel uygulama tasarımı sayesinde uyum içerisinde olacak bir yapıda hazırlanmştır. 

Uygulama için tek yapmanız gereken şey selfie fotoğraflarınızı çekmek ve fotoğrafın tam olarak hangi ruh hali için kullanılacağını belirlemeniz gerekiyor. Bunun dışında uygulamanın arayüzünde selfienizi konumlandırabiliyorsunuz. Uygulamada konumlandırılan kutucuklar bulunuyor. Bu kutucuklar ile hangi ruh halinde görünüyorsanız gerektiğini uygulamaya öğretebiliyorsunuz. Kutucuklar sayesinde hangi ruh halinde hangisinin kullanılması gerektiğini uygulama öğretebiliyor. Emojiler yerine kendi selfie resimlerinizi gönderebilirsiniz. 

Hemen hemen tüm Android cihazları üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Selfied for Messenger uygulaması ne yazık ki internete ihtiyaç duyuyor. Eğer WiFi üzerinden bağlanıyorsanız sorun yok ancak 3G ile bağlanıyorsanız küçük özçekimler olduğu için internet kotanızdan şüphe etmenize gerek yok. Eğer sizde mesajlaşmanın keyfine varmak istiyorsanız Selfied for Messenger uygulamasını deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,101
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.