Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SimpleChat for Facebook
Facebook için Özelleştirilebilir Sohbet Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir sohbet uygulamasıdır. Facebook için hazırlanmış olan uygulama yüz simgelerini desteklemektedir. Belirli arkadaşlarınızı ve favori görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz.  

SimpleChat uygulaması Facebook sohbeti kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Facebook konuşmalarını indirmek için iyi bir uygulama olup Facebook hesabınıza gelen bildirimleri burdan yönetmenize yardımcı olmaktadır. Facebook listenizdeki arkadaşlarınızın doğum günlerini öğrenmenize de yardımcı olmaktadır. Bildirimleri LED olarak ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz ses ve titreşim ayarlarını uygulayabilirsiniz. Özel balon ve özel arka plan seçenekleri sunmaktadır. Yazı tipini, türünü ve boyutunu ayarlayabilirsiniz. 

Facebook'ta size gelen bildirimleri SimpleChat ile yönetebilirsiniz. Uygulama kolay bir şekilde mesajlaşmanıza yardımcı olmak adına Facebook kullanıcıları için hazırlanmıştır. Eğer sizinde Facebook hesabınız varsa ve mesaj ayarlarınızı yapılandırmak istiyorsanız SimpleChat uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,279
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.