SimpleChat for Facebook

SimpleChat for Facebook

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Facebook için Özelleştirilebilir Sohbet Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir sohbet uygulamasıdır. Facebook için hazırlanmış olan uygulama yüz simgelerini desteklemektedir. Belirli arkadaşlarınızı ve favori görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz.  

SimpleChat uygulaması Facebook sohbeti kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Facebook konuşmalarını indirmek için iyi bir uygulama olup Facebook hesabınıza gelen bildirimleri burdan yönetmenize yardımcı olmaktadır. Facebook listenizdeki arkadaşlarınızın doğum günlerini öğrenmenize de yardımcı olmaktadır. Bildirimleri LED olarak ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz ses ve titreşim ayarlarını uygulayabilirsiniz. Özel balon ve özel arka plan seçenekleri sunmaktadır. Yazı tipini, türünü ve boyutunu ayarlayabilirsiniz. 

Facebook'ta size gelen bildirimleri SimpleChat ile yönetebilirsiniz. Uygulama kolay bir şekilde mesajlaşmanıza yardımcı olmak adına Facebook kullanıcıları için hazırlanmıştır. Eğer sizinde Facebook hesabınız varsa ve mesaj ayarlarınızı yapılandırmak istiyorsanız SimpleChat uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,528
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?