Star Wars Galaxy of Heroes

Star Wars Galaxy of Heroes indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Star Wars Savaş Oyunu

Her dönemden tanınmış Star Wars karakterlerini toplamaya ne dersiniz? 

RPG öğelerinin yer aldığı destansı savaşlarda tüm rakiplerinizi alt ettiğiniz oyunda güçlü timler kurarak en iyi stratejiyi geliştirmeniz gerekiyor. Darth Vader, General Grievous, Luke Skywalker gibi her dönemden ünlü yerlerde savaşlara katılmanız gerekiyor. Akınlarda güçlü boss'lara karşı arkadaşlarınıza önderlik etmek için bir lonca oluşturmanız ve liderlik tablosunda zirveye geçmeniz gerekiyor. 

Oyunda yeni karakterleri açıp timinizi daha da güçlendirebilmeniz mümkün. Birbiri ile uyumlu yeteneklere sahip olan karakterler seçip stratajilerle yenilmez mangalar oluşturmanız gereken oyunda PvP Manga Arenası'nda diğer oyuncuları yenerek adınızı duyurmanız gerekiyor. 

Evrene hakim olmaya çalıştığımız oyunda en iyi donanımları kullandırarak verdikleri hasarı arttırmanız ve zekice taktikler geliştirmeniz gerekiyor. Timinizi yenilmez yapmak için özel lider yeteneklerini açmanız gerekiyor. Etkili hareketler yapıp ilerlemeniz gereken Star Wars Galaxy of Heroes oyununda özelleştilebilir bir lonca oluşturmanız gerekmektedir. 

Eğer sizde Star Wars karakterlerini toplayarak devasa savaşlarda savaşlarda yerinizi almak istiyorsanız Star Wars Galaxy of Heroes'ı mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
0.5.156292
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,700
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?