Super City

Super City indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Süper Kahramanlar Dövüş Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Super City ile sizleri keyifli anlar bekliyor. Favori süper kahramanlarınızı seçtikten sonra dövüşe başlayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde dövüşürken keyifli vakitte geçirebiliyorsunuz. Aksiyon dolu ancak bir o kadar da eğlenceli bir dövüş oyunu olduğunu söylemek mümkün. 

Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Süper kahramanlar tarafından kontrol edilen bir şehre konuk olduğumuz Super City oyunundaki temel amacımız ise bu şehrin kontrolünü elinize almanız gerekiyor. Oyunda başladığınız zaman kendi kahramanımızı oluşturabiliyorsunuz. Ardından hedefinizi gerçekleştirmek için süper kahramanlarla savaşa başlayabiliyorsunuz. 

İçerisinde 150'den fazla süper kahraman bulundurmaktadır. Oyunda kahramanlar kendilerine has süper yeteneklere sahip olup dövüşler ise adeta bir meydan savaşı gibi ilerliyor. Oyunda dövüşlerde kural yok bu nedenle komik anlarla karşılaşmanız da söz konusu oluyor. Tekme, yumruk yahut yerden silahları toplayabiliyorsunuz. Düşmanlarınızla güreşebileceğiniz Super City oyununu Android cihazlarınızda oynamanızı öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,636
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?