Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Super Mario Run

reklam

Android için Süper Mario Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 4 ay önce

Efsanevi oyuna Android cihazınızda yer vermeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Süper Mario Run oyununda keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan oyun mobil dünyasına nihayet katıldı. Nintendo bildiğiniz üzere efsanevi oyunların yayıncılığını üstleniyor ve başarılı işler çıkartıyor. 

Süper Mario Run nasıl oynanır?
Oyunda Mario kahramanımızı kontrol etmeye çalışıyoruz. Başarılı bir ilerleme oyunu olup aktif internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. Süper Mario Run oyununda Android ekranına dokunmaya devam etmeniz gerekiyor. Zaman zaman zıplatmak için yahut yuvarlamak için ekranı aşağıdan yukarıya sürüklemeniz gerekiyor. Oyunun tek bir amacı var altın ve madenleri toplamak. 

Ne yazık ki oynamak için internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. Mobil veri açıkken daha dikkatli olmanızı öneriyorum. Mağaralar, ovalar, hayalet evler, hava gemileri ve daha fazlasını ziyaret ettiğimiz oyunda kendi krallığınızı inşa edebilmek için kurbağaları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Uzun bir bekleyişin ardından nihayet artık Android cihazlarınızda oynayabileceksiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
10.07 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,524
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.