Yandex Browser Fenerbahçe

Yandex Browser Fenerbahçe

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Fenerbahçe Yandex Tarayıcısı

Fenerbahçe takımına sempati duyan Android kullanıcıları için hazırlanmış olan Fenerbahçe Yandex uygulaması internet bağlantısı sağladığınız her yerde yapacağınız aramalarla Fenerbahçe takımına destek olmanız yardımcı olmaktadır. Hem başarılı Yandex tarayıcı hizmetinden faydalanmak hemde takımınızı desteklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Merak ettiklerinizi hızlı bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan Fenerbahçe Yandex uygulaması özel olarak geliştirilmiştir. Fenerbahçe Yandex uygulamasını kullanarak sorgularınızı klavyede yazabildiğiniz gibi sesli olarakta gerçekleştirebilirsiniz. Aradıklarınızı daha hızlı bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan uygulama aynı zamanda hava durumu, döviz kuru gibi bilgiler dışında sorgunuzu tam yazmadan bile Fenerbahçe Yandex mobil uygulaması gerisini getirecektir. 

Sevdiğiniz sitelere hızlı ve kolay erişim sağlayan uygulama yeni sekme açmanıza da yardımcı olmaktadır. İnternet veri kullanımında tasarruf sağlayan başarılı bir hizmet olmasının dışında Turbo teknolojisiyle ön plana çıkmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Yandex Fenerbahçe internet tarayıcısını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
4.63
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
15,437
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?