Youtube Go

Youtube Go

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için İnternetsiz Youtube Uygulaması

YouTube Go ile aralıksız video izleyin.. 

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış YouTube Go uygulamasıyla Youtube videolarını kaydedebilir ve bu sayede internetinizin olmadığı durumlarda bile izleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup kullanıcıların bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Sevdiğiniz müzik yahut diğer türdeki videoları kaydederek internete bağımsız bir şekilde izlemenin keyfini çıkarın. YouTube go, kullanıcıların sevdiği videoları indirme veya kaydetme ve başkaları ile paylaşmalarına izin verecektir.


Çevirimdışı tasarruf özelliğiyle birlikte internetiniz varken Youtube videosunu indiriyorsunuz. Cihazınızın hafızasına kaydolacağı için kaliteyi de ona göre seçmenizi öneriyorum. İndirmek istediğiniz videoyu seçin ve karşınıza çıkan kalite ayarlama bölümünden istediğiniz kalitede indirin. YouTube Go, kullanıcıların çevrimdışı görüntüleme için videoları kaydetmesine olanak tanır ve böylece kalite ve dosya boyutu üzerine bir seçenek sunar, böylece bir indirmenin ne kadar veri kullanacağı açıktır. 

Uygulama ayrıca, herhangi bir veri kullanmadan, yakınlardaki kullanıcılarla yerel paylaşımda bulunulmasına izin verir. Uygulamanın yardımıyla, kaydedilen videoyu indirebilir ve başkalarına paylaşabiliriz.

YouTube'da 360 derece videoları da indirebilirsiniz. Kendi YouTube kanalınızı oluşturabilir veya kendi kanalınıza sevdiğiniz videoları kaydedebilirsiniz. 

YouTube Go Uygulaması nasıl kullanılır?
YouTube Go uygulamasına girin ve istediğiniz video için arama yapın. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Aramalarınızın sonucunun bir sayfada görüntülenecektir ardından istediğiniz videoyu oynatabilirsiniz. Kullanıcı videoyu indirmek veya kaydetmek isterse aşağıdaki ekranın sağ tarafında bir seçenek olacaktır (Videoyu çevrimdışı duruma getirme) Uygulamada videoyu çevrimdışı indirdikten sonra videonun tadını her yerde çıkarabilirsiniz. 

YouTube Go uygulaması geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Şuan Google Play'de yer almıyor ancak YouTube Go'ın APK dosyasını Android cihazınıza kurarak bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
27,135
HEMEN İNDİR (8.08 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 4.3
5
1
4
2
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?