Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Zombi Oyunu

Android işletim sistemli telefonlarınız ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Zombie Frontier 3 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Heyecanın bir an durmadığı başarılı bir zombi oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Geniş bir dünya keşfetmek için ipuçlarının peşinden gitmeniz gereken Zombie Frontier 3 oyununda zombi dönemlerinden kendinizi koruyarak salgınları yok etmeniz gerekiyor.

İçerisinde 4 bölge ve 200 farklı düzey bulunduran Zombie Frontier 3 oyununda geniş bir dünyayı keşfetmek için mücadele veriyorusnuz. Her silah için cephanelik saldırı tabanca, av tüfeği, keskin nşancı tüfekleri kullanabilirsiniz. El bombası gibi öğelerle adrenalin dolu bir atmosfer oluşturmanız da mümkün. Farklı bir tasarıma sahip olan Zombie Frontier 3 oyunu değişik bir oyun deneyimi sunuyor. 

Kendi becerilerinizi test edebileceğiniz Zombie Frontier 3 oyununda hayatta kalmak için iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 40'dan fazla farklı alanda başarılarınızı sergileyebilirsiniz. Dünyanın her yerinden farklı oyunculara karşı rekabete girerek daha iyi bir ortam sahibi olabilirsiniz. Oyun içerisinde zafer elde ederek birbirinden muhteşem ödüller kazanmanız da mümkün. Eğer sizde aksiyon öğelerinin yer aldığı etkileyici zombi oyunlarından keyif alıyorsanız Zombie Frontier 3'ü mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.42
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,664
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?