Ashampoo Photo Recovery

Ashampoo Photo Recovery

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gelişmiş Fotoğraf Kurtarma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo Photo Recovery programı sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Farklı formatlarda bulunan fotoğrafları kurtarmanıza imkan sağlayan Ashampoo Photo Recovery programı işini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Sevdiğiniz değer verdiğiniz fotoğrafları yanlışlıkla eğer silmişseniz onları geri getirmek için yapamayacağınız birşey yok. Sadece yanlışlıkla silinmeleri durumunda değil elbette elinizdeki depolama cihazından kaynaklı sorunlardan dolayı da silinen fotoğraflarınızı geri getirebiliyorsunuz. 

Zarar görmüş yahut silinen görüntüleri kurtarmanıza imkan sağlayan Ashampoo Photo Recovery programı iyi bir fotoğraf kurtarma uzmanıdır. Dosya sisteminin bozuk olması, USB flash sürücünüzün formatlanması, yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Zarar görmüş disklerdeki dosyaları kolaylıkla geri kurtarabilirsiniz.

İçerisinde bulunan arama özelliği sayesinde formatları seçebilmenizin dışında boyut ve çözünürlük belirlemeniz de mümkün. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olup özel bilgi gerektirmemektedir. Eğer sizde tüm diskleri taramak, silinen dosyaları bulmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Ashampoo Photo Recovery programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,378
HEMEN İNDİR (9.99 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?