Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ashampoo Photo Recovery
Gelişmiş Fotoğraf Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo Photo Recovery programı sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Farklı formatlarda bulunan fotoğrafları kurtarmanıza imkan sağlayan Ashampoo Photo Recovery programı işini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Sevdiğiniz değer verdiğiniz fotoğrafları yanlışlıkla eğer silmişseniz onları geri getirmek için yapamayacağınız birşey yok. Sadece yanlışlıkla silinmeleri durumunda değil elbette elinizdeki depolama cihazından kaynaklı sorunlardan dolayı da silinen fotoğraflarınızı geri getirebiliyorsunuz. 

Zarar görmüş yahut silinen görüntüleri kurtarmanıza imkan sağlayan Ashampoo Photo Recovery programı iyi bir fotoğraf kurtarma uzmanıdır. Dosya sisteminin bozuk olması, USB flash sürücünüzün formatlanması, yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Zarar görmüş disklerdeki dosyaları kolaylıkla geri kurtarabilirsiniz.

İçerisinde bulunan arama özelliği sayesinde formatları seçebilmenizin dışında boyut ve çözünürlük belirlemeniz de mümkün. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olup özel bilgi gerektirmemektedir. Eğer sizde tüm diskleri taramak, silinen dosyaları bulmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Ashampoo Photo Recovery programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.1
BOYUT
9.99 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,250
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.