Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Asphalt 8: Airborne
Windows 8 için Araba Yarışı Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Asphalt 8: Airborne oyununda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Etkileyici grafiklere sahip olan Asphalt 8: Airborne oyununda üst düzey sürüş deneyimi sizleri bekliyor. 

Farklı birçok pistten zevkinize en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Yer çekimine meydan okuyacağınız Asphalt 8: Airborne oyununda Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R ve daha pek çok lisanslı arabayı kullanarak Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü dahil olarak üzere 9 farklı pistte rakiplerinizle mücadele edebiliyorsunuz. 

Yüksek kaliteli motor sesleri ile ön plana çıkan oyunun motor sesleri ve adrenalizi tepe noktaya çıkaracak lisanslı müzikler yer alıyor. Oyunda kariyer yapabiliyor ve rakiplerinize eş zamanlı olarak çoklu oyunculu yarışlara katılıp keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Aynı zamanda yarış sonu elde ettiğiniz başarılar sonucunda liderlik koltuğuna oturabiliyorsunuz. Tabi dilerseniz sadece başarılarınızı paylaşmakla da yetinebilirsiniz. 

Gerçekçi seslerin yer aldığı popüler başarılı bir araba yarışı oyunu olup denemenizi önerdiğim araba oyunları arasında yer almaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.00.10
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
3,389
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.