Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Asphalt 8: Airborne

reklam

Windows Phone İçin Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Pistin havasını atmaya hazır mısınız? Android ve iOS cihazların en çok tercih edilen oyununu Windows Phone cihazınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Mobil cihazların vazgeçilmez oyunu olan Asphalt 8: Airborne oyununda yarışacağınız pisti ve yarışmak istediğiniz aracı seçtikten sonra yarışa Start veriyorsunuz. Rakiplerinizin güçlü olduğu Asphalt 8: Airborne  oyununda gelişmiş yenilikçi fizik moturu sayesinde sıradışı akrobatik hareketler yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Oyun devi Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt 8: Airborne oyununda kaliteli grafikler mobil cihazlara da yansımış. Mobil cihazlarda görebileceğiniz piyasasının en iyisi olan bu yarış oyununda mekanlar da bu grafiklerden nasibini alıyor. 

Oyun içerisinde Ferrari ve Lamborghini gibi markaların yer aldığı 47 farklı araçla yarışabilirsiniz. Oyun için özel olarak tasarlanmış olan yüksek kalite motor sesleri ise oldukça gerçekçi. Başarılı bir yapıya sahip olan Asphalt 8: Airborne oyununu Windows Phone cihazınızda kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.7.0.10
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,396
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.