Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama
Oyunun Türkçe Alt Yazı Dosyası

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Assassin's Creed Brotherhood oyunuyla yeni maceralara yelken açmaya hazır mısınız ! Oyundaki suikastçiyle maceradan maceraya koşarken geleceğinize yön verirken geçmişle de hesaplaşıyorsunuz.

Oyunda sürekli yüksek atmosfere dayalı heyecanı yaşarken hikayeyi adım adım takip etmek size ayrı bir heyacan veriyor. Oyun ingilizce olduğu için takip ettiğiniz bu hikaye işinizi zorlaştırıyor. Oyunu anlamanızı sağlamak için oyun çeviri sizlere Assassin's Creed Brotherhood Türkçe dil yamasını hazırladı.

Assassin's Creed Brotherhood Türkçe dil yamasını bilgisayarınıza kurmak için yapmanız gereken şey dosyayı çalıştırıp kurduktan sonra karşınıza çıkacak olan talimatları sırasıyla uygulamanız. Yamayı kurduktan sonra artık oyundaki diyaloglarınızın alt yazılarını Türkçe diline çevrilecektir. Bu yama korsan oyunlarının bazılarında çalışmaya da bilir bunu lütfen göz önünde bulundurunuz.

Yeniden düzenlenen ses efektleriyle Assassin's Creed Brotherhood'un grafikleri ilede oldukça dikkat çekiyor. Hikayeyi Türkçe olarak takip etmek sizi daha çok keyiflendireceği için bu yamayı yüklemeyi unutmayınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.21 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,076
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.