Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama
Oyunun Türkçe Dil Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Assassin's Creed: Revelations serinin önceki oyunlarının belli bir yerde bırakıp sonrasında hikayeyi kaldığı yerden devam  ettirirken Ezio ile Altair'in hikayesindeki heyecanıyla yeniden devam etmeniz mümkün. Aynı kökenli yönettiğiniz suikastçileri savaştırırken  düşmalarınız da sizler için yeni tuzaklar hazırlıyor ve amansız bir savaş sizleri bekliyor.

Assassin's Creed: Revelations'un bu serisi İstanbul'da geçtiği için ayrı bir heyacan veriyor. Oyunun İngilizce olan diyaloglarının birçok oyuncular tarafından anlaşılmaması sorun olduğu için oyun çeviri ekiplerinin sizler için hazırladığı Assassin's Creed: Revelations'ı Türkçe oynamak için tek yapmanız gereken  Türkçe dil yamasını indirip  uygulayarak bunu yapmanız mümkün.

Bu yamayı indirip uyguladıktan sonra oyun Türkçe yaması hazır kurulumla birlikte geldiği için yapılması gereken şey kurulum dosyasını çalıştırmak ve verilen adımları takip etmek.

Korsan oyunlarında sorun yaşama olasılığınız vardır. Bu yüzden yamayı sadece orjinalin de uygulamanızı öneriyoruz. İyi eğlenceler.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.83 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
5,968
GELİŞTİRİCİ
Oyunçeviri
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.