AutoKrypt

AutoKrypt

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

Dosyaları ve klasörleri, bu uygulamayı otomatikleştirmeyi amaçlayan güçlü yöntemler ve algoritmalar kullanarak şifreleyebilirsiniz. Özellikle çok hassas bilgileriniz varsa, dosyalarınızı ve klasörlerinizi korumak her zaman önemlidir. AutoKrypt, dosyaları ve klasörleri otomatik olarak şifrelemek veya şifrelerini çözmek üzere tasarlanmış bir programdır.

Uygulama, basit bir arayüze ve temiz bir düzene sahiptir; bu da, tüm kullanıcılar tarafından anlaşılmasını kolaylaştırır. Belirtildiği gibi, program şifreleyebilir ve dosya ve klasörlerin her türlü şifresini çözebilir. Şifre, kamu ve özel anahtarlar, gizli anahtarlar, OpenPGP şifreleri genel ve özel anahtarlarıyla birlikte çalışabilir.

Birden fazla görev gerçekleştirebilen program dosyaları şifreleyebilir ve tüm bir klasörün ayrıca alt klasörlerini de şifrelemenize olanak sağlıyor. Anahtar Mağazası yöneticisi harici kullanım için anahtarları içe aktarmanıza veya dışa aktarmanıza izin verir.

Günlük dosyalarınız ve işleriniz için güvenli bir program olup bu yönde ihtiyaçlarınızı giderebilecek iyi bir hizmet olduğunu söylememiz de mümkün. Sezgisel düzeni sayesinde daha az tecrübesi olan kullanıcıların da işini kolaylaştıracaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
11.18
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,673
HEMEN İNDİR (39.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?