Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Avast Pro Antivirus
Profesyonel Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Güvenli Üstün Koruma Sağlayan Avast Pro Antivirus'ü Denedinizmi ?

Çağımızın en önemli sorunlarından biri olan İnternet güvenliği için üst düzeyde koruma sağlayan programlara ihtiyaç duyuyoruz. Gelişen teknoloji ile birçok servis dijital dünya ile bir bütün haline gelmiş. Birçok müşteri artık ödeme yapmak için ATM'leri bile kullanmayı tercih etmiyor. İnternet üzerinden işlerini kolaylaştırırken bazı riskleri de göze alıyorlar. Bu risklerden kurtulmak için Avast Pro Antivirus 2015 İnternetin karanlık yüzünde yer alan tehditleri bilgisayarınızdan uzak tutar ve dijital güvenliğinizi kusursuzca koruyacak özellikleri bir yerde topluyor.

Avast’ın diğer antivirüs ve İnternet güvenliği programlarında yer alan temel fonksiyonların haricinde bazı gelişmiş özellikleri de Avast Pro Antivirus sayesinde daima ‚güvenilir bölge‘de olduğunuzu göreceksiniz.

Avast Pro Antivirus 2015’in Temel Özellikler:

Yenilenen Ev Ağı Güvenliği: Bu özellik ile Avast Pro Antivirus, tüm yerel ağı siber saldırılara karşı korur ve herhangi bir güvenlik tehdidi olursa kullanıcıları uyarır.

Yenilenen Güvenli HTTPS Taraması: Avast Pro Antivirus tüm HTTPS sayfalarını tarar ve güvenlik açığı tespit ederse kullanıcıları uyarır. Bu yüzden tehdit bilgisayarınıza sızmadan engellenebiliyor.

Yenilenen Tarayıcı Temizleme:  Avast’ın gelişmiş Tarayıcı Temizleme fonksiyonu ile tarayıcınıza yapışan ve sizin istemediğiniz adresleri kullanma konusunda zorlayan yazılımları kolayca söküp atmanızı sağlar.

Yenilenen DNS Koruması: DNS korsanlarına karşı üstün koruma özelliği.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2015
BOYUT
4.75 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,878
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.