Avatar Sizer

Avatar Sizer

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Fotoğrafları Yeniden Boyutlandırma Programı

Elinizde yer alan görüntüleri hızlı bir şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. BMP, ICO, JPG, EMF ve diğer formatlardaki görüntüleri kolay bir şekilde yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış basit kullanımlıdır. 

Belirli bir boyut gerekiyorsa Avatar Sizer programı size bu konuda yardımcı olacaktır. Görüntülerinizi bir küçültebilir yeniden tasarlayabilirsiniz. Kullanıcı arabirimi BMP, ICO, JPG, EMF, WMF ve GIF resim dosyalarını yeniden boyutlandırmanıza olanak tanıyan sade bir sihirbazdan oluşuyor. Sürükle bırak yöntemini ne yazık ki desteklemiyor.

Görüntüsünün maksimum genişliğini ve yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Görüntü kalitesini belirlemeniz için bir kaydırıcı çubuğu bulundurmaktadır. Kaliteyi % 100 yapmanızı öneriyorum. Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra sonuçları JPEG yada GIF formatlarında kaydedebilirsiniz. 

Programın bazı dezavantajlar da var. Örneğin yeniden boyutlandırmak istediğiniz resimin artık orjinal boyutunu görüntüleyemezsiniz. GIF resim dosyalarında yalnızca ilk kareler kullanılacak olup canlandırmayı yeniden boyutlandırmamaktadır.

Çıktı görüntüsünü önizleme yapmanıza imkan sağlayan program çok düşük miktarda sistem kaynaklarını kullandığı için kullanıcıya herhangi bir sorun çıkartmaz. Genel olarak yeniden boyutlandırma işini iyi bir şekilde gerçekleştiren kolay kullanımlı bir program olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Dönüştürücüler
VERSIYON
1.0.0.9
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,133
GELİŞTİRİCİ
JQL
HEMEN İNDİR (1.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?