Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Avatar Sizer

reklam

Fotoğrafları Yeniden Boyutlandırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Elinizde yer alan görüntüleri hızlı bir şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. BMP, ICO, JPG, EMF ve diğer formatlardaki görüntüleri kolay bir şekilde yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış basit kullanımlıdır. 

Belirli bir boyut gerekiyorsa Avatar Sizer programı size bu konuda yardımcı olacaktır. Görüntülerinizi bir küçültebilir yeniden tasarlayabilirsiniz. Kullanıcı arabirimi BMP, ICO, JPG, EMF, WMF ve GIF resim dosyalarını yeniden boyutlandırmanıza olanak tanıyan sade bir sihirbazdan oluşuyor. Sürükle bırak yöntemini ne yazık ki desteklemiyor.

Görüntüsünün maksimum genişliğini ve yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Görüntü kalitesini belirlemeniz için bir kaydırıcı çubuğu bulundurmaktadır. Kaliteyi % 100 yapmanızı öneriyorum. Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra sonuçları JPEG yada GIF formatlarında kaydedebilirsiniz. 

Programın bazı dezavantajlar da var. Örneğin yeniden boyutlandırmak istediğiniz resimin artık orjinal boyutunu görüntüleyemezsiniz. GIF resim dosyalarında yalnızca ilk kareler kullanılacak olup canlandırmayı yeniden boyutlandırmamaktadır.

Çıktı görüntüsünü önizleme yapmanıza imkan sağlayan program çok düşük miktarda sistem kaynaklarını kullandığı için kullanıcıya herhangi bir sorun çıkartmaz. Genel olarak yeniden boyutlandırma işini iyi bir şekilde gerçekleştiren kolay kullanımlı bir program olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.9
BOYUT
1.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,436
GELİŞTİRİCİ
JQL
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.