WinAVI All-In-One Converter

WinAVI All-In-One Converter

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Hızlı Dönüştürme Programı

Dünyanın en iyi programlarından biriyle tanışmaya ne dersiniz?

WinAVI All-In-One Converter, Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış video ve ses dosyalarını birbirileri arasında hızlı bir şekilde biçimlere dönüştüren başarılı bir programdır. Elinizde bulunan dosyaları istediğiniz biçimlere dönüştürmenize imkan sağlamaktadır. Videoları ve DVD çıkış biçimleri için en iyi video dönüştürücülerinden biri olup hemen hemen tüm videoları ve ses formatlarını desteklemektedir. 

AVI, MPEG1/2, MP4, WMV, FLV, MOV, VCD/DVD, RM/RMVB, 3GP, HD ve Bluray gibi video ve ses dosyalarından dönüştürme yapmayı desteklemektedir. Ayrıca bu program ile iPad, iPhone, iPod, Android, Pocket PC, MP3/MP4 çalar gibi cihazlara uyumlu bir şekilde doğrudan format dönüştürmesi yapabilirsiniz. Kullandığınız cihazlara uygun bir şekilde dönüştürme yapmanıza imkan sağlıyor olması gerçekten etkileyici bir özellik. Hepsi bir arada bir dönüştürücü olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştiren program ayrıca MP3, AAC, AC3, WMA gibi ses formatlarında da dönüştürme yapmanıza olanak tanır. 

Neredeyse tüm popüler formatları birbirine dönüştürmenin mümkün olduğu program ile kaliteden ödün vermek zorunda değilsiniz. DVD bölümleri oluşturmanıza, video dosyalarını birbirine dönüştürmenize, toplu işlemleri, efektleri düzenleyip videoları kişiselleştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Srükle bırak yöntemini desteklemiyor olduğundan dosya taracısı üzerinden içeri aktararak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Programın arayüzü temiz ve son derece sezgisel olduğundan yapacağınız işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Listede her dosyann adını, kaynak biçimini ve durumunu da hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. 

Dönüştürme görevini başlatmak için tek yapmanız gereken şey çıkış dizinini ve uzantısını belirtmektir. Ek olarak dilerseniz bit hızını, örnek frekans hızını, çerçeve hızını ve diğerleri konusunda ses ve video tercihlerini de değiştirmenize imkan sağlayan program parlaklık, kontrast, kırpma, en-boy oranı dışında altyazı seçeneklerini gölge tipi, rengi ve yapılandırma gibi seçenekler bulundurmaktadır. 

Sistem kaynaklarını ılımlı bir miktarda kullanan program kapsamlı özellikler bulundurmasıyla tüm dosyaların dönüştürme işlemini destekliyor olmasından tüm Windows kullanıcılarına şiddetle öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Ses/Görüntü Dönüştürücüler
VERSIYON
1.7.0.4734
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,089
HEMEN İNDİR (17.59 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?