Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Socusoft Photo to Video Converter Free Version

reklam

Fotoğraflardan Video Müzikli Slayt Yapma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Elinizde bulunan fotoğrafları kullanarak güzel bir slayt gösterisi oluşturabilirsiniz. Arka plan müziği ekleyebilir ve çeşitli geçiş efektlerini kullanabilirsiniz. Oldukça açıklayıcı bir arayüze sahip olan Socusoft Photo to Video Converter programının arayüzü ile çalışmak ise oldukça kolay. Sürükle bırak desteği ile fotoğraflarınızı sorunsuz bir şekilde film şeridine aktarabilir yahut dosya yöneticisiyle seçebilirsiniz.

Geçiş efektleriyle arka plan müziği ekleyebilir ayrıca fotoğrafların slaytta ne kadar kalacağını ayarlayabilirsiniz. Fotoğrafların geçişini, sesin süresini kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Program ile varsayılan arka plan rengini değiştirebilir ve solma efektleri vererek daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ses döngüsünü kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Socusoft Photo to Video Converter programı aynı zamanda cihazlarınıza uygun bir şekilde video çıkıı yapmanıza imkan sağlamaktadır. iPod, MP4, MP2 ve diğer cihazlara uygun bir şekilde videolarınızı ayarlayabilirsiniz. Dlerseniz projeyi bitirmeden sabit sürücüye kaydedebilir daha sonra düzenleme yapabilirsiniz. Fotoğrafları döndürebilir ve slayt sırasını kendi isteğinize göre yapabilirsiniz.

Socusoft Photo to Video Converter programı orta düzeyde CPU ve sistem belleği üzerinde çalışıyor olup iyi bir yanıt süresi sunmaktadır. Arayüzü bakımından düzenli olup deneyimsiz kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Eğer sizde fotoğraflarınızdan video oluşturmak keyifli slaytlar oluşturmak istiyorsanız mutlaka Socusoft Photo to Video Converter'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
8.07
BOYUT
8.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,347
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.