Avira Phantom VPN

Avira Phantom VPN indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

VPN İnternet Güvenlik Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Avira Phantom VPN programı sayesinde kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş yapmanıza olanak sağlayan başarılı bir program olup Avira firması tarafından sunulmuştur. 

Engelli olan sitelere giriş yapmak internet güvenliğinizi korumak yahut erişim engeli bulunan sielere giriş yapmanıza imkan sağlayan Avira Phantom VPN programı temelde internet üzerinde hizmet veren sitelerin ve servislerin uygulamış olduğu bölgesel kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmaktadır. 

İnternet sansürüne maruz kalmış sitelere erişebilmenize yardımcı olan Avira Phantom VPN programı bu versiyonu ile aylık olarak 500 MB'lik veri trafiğini VPN sunucuları üzerinden yapma imkanı sunmaktadır. Kendinize bir hesap açıp kayıt oluşturursanız bu beri trafiğin limiti 1 GB'a kadar çıkıyor. Premium versiyonu ise sınırsız veri trafiğine izin vermektedir. 

IP numaranızı gizleyip hackerların kişisel bilgilerine erişimi engelleyen Avira Phantom VPN programı Türkçe dil desteğine sahiptir. Eğer sizde engelli sitelere giriş için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Avira Phantom VPN'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
1.1.4.16584
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,881
HEMEN İNDİR (4.67 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?