Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Baidu Antivirus
Ücretsiz Gelişmiş Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Baidu Antivirus programı sayesinde sisteminizde güvenlik sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ve bilgisayarınız için mükemmel bir güvenlik hizmeti diyebilirim. Geri bildirimlerinizi dilerseniz Baidu'ya gönerebiliyor ve son sürümün özelliklerinin değiştirilmesi ile ilgili yardımcı olabiliyorsunuz. 

Bilgisayarınızda yer edinmiş olan virüsleri bulup etkisiz hale getiren Baidu Antivirus programı gelişmiş özellikleriyle ön plna çıkıyor. Web eirşimi koruması ve kendini koruma gibi ek özelliklerin de yanısıra dosya sistemi koruması, proaktif savunma işlemlerini de yapabiliyor. 

Gayet anlaşılır bir arayüze sahip olan Baidu Antivirus programıyla gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızı koruma altına alabiliyorsunuz. Hızlı tarama işmlerini gerçekleştirmenize olanak sağlayan Baidu Antivirus programı özel problemleri de yakalamanız için çeşitli ayarlar bulunduruyor. 

Beyaz ve mabi renki şema ile sade görünümlü olan program ile bilgisayarınızda yavaşlama söz konusu olmuyor. Komple tarama yada özel taramalar yapabilmeniz için çeşitli modlar içeren Baidu Antivirus programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.4.3.49461
BOYUT
24.27 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,437
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.