BestCrypt

BestCrypt

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sanal Sürücü Oluşturma Güvenlik Programı

BestCrypt programı sezgisel ve kolay kullanımlıyla dikkat çeken dosya şifreleme hizmeti sunmaktadır. 

Sezgisel ve kullanımı kolay BestCrypt programıyla bilgisayarınızdaki dosyaları şifreleyebilirsiniz. Gizli verilerinizi başkalarından koruyabilen BestCrypt programı işini son derece iyi yapabilen bir yapımdır. Bilgisayarınızdaki dosyaları şifreleyerek gizli verilerinizi başkalarından koruyabilirsiniz. 

Hassas dosyalarınız ve klasörleriniz için sanal sürücü oluşturup güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz. Bu tür bir araç bilgisayarınızı birden çok kullanıcıyla paylaştığınız andaki özel durum bilgilerinize erişmesini engellediğinden sizlere yardımcı olmaktadır. 

Uygulamanın arayüzü tanıdık bir pencere ile temsil edilmektedir. Explorer tabanlı düzeni sayesinde korumak istediğiniz dosyaları ve klasörleri sorunsuz bir şekilde bulabilirsiniz. 

Ayrıca, tetiklendiğinde hemen tüm sanal sürücüleri kaldıracak zaman arşımına izin verilecek. BestCrypt programı sistem tepsisi alanına küçültülmesi tüm sürücülerin çıkartılabilir olarak monte edilmesine ve ayrıca küçük resim önbelleklerinin devre dışı bırakılması için kısayol tuşu oluşturmanıza program içerisinde izin verilmektedir. 

Düşük miktarda sistem kaynağı kullandığından hata bildirimleri almanız mümkün olmayacaktır. Son derece iyi bir yanıt süresi olduğundan sanal sürücüleri hızla bağlar.  Sonuç olarak, BestCrypt, dosya ve klasör koruması söz konusu olduğunda çok iyi bir çözüm sunar. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
9.03.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,665
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?