Brave Browser

Brave Browser

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hızlı ve Güvenilir Reklamsız Tarayıcı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Brave Browser tarayıcısı ile sizleri hızlı aynı zamanda güvenilir bir internet deneyimi bekliyor. Web tarayıcısında güven ve hız arayan kullanıcıların seveceğine inandığım Brave Browser tarayıcısı dahili reklam engelleme sistemi bulundurmaktadır. Tüm web sitelerinde https desteklemesi ve web sayfalarını hızlı bir şekilde açıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Web sayfasına girişte, sayfanın herhangi bir noktasına tıklandığında aniden belirmiş olan mühtehçen içerikli reklamları engellemenin dışında sistee sessiz sedasız sızmaya çalışan içeriklere geçit vermemesiyle seveceğinize inanıyorum.

Web üzerinde gezindiğiniz sayfaları takip edip satın alma odaklı reklamlara sebeb olan web sayfalarına karşı koruma sunan tarayıcının en güzel özelliği ise tüm gezindiğiniz sitelerde güvende olmanızı hissettiren bir güvenlik sistemine sahip olmasıdır. Yani https everywhere özelliğine sahip olan tarayıcı sade ve güzel bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Eğer sizde hızlı ve aynı zamanda güvenilir bir tarayıcıya gerek duyuyorsanız Brave Browser'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
0.9
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
10,312
HEMEN İNDİR (105.67 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?