BRIGADE Antivirus

BRIGADE Antivirus

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Basit Antivirüs Programı

Kötü yazılımlardan, tehlikeli sistem yazılımlarından ve diğer tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanız için tasarlanmış başarılı bir programdır. İnternetin önemli artık vurgulanmalı. İletişim, dosya paylaşımı ve bilgi aramak için kullandığımız bilgisayar ne yazık ki zaman zaman kötü amaçlı yazılımlar sebebiyle tehlike oluşturabiliyor. BRIGADE Antivirus programı ise bilgisayarınıza bu tehditlerin bulaşmasını engelleyen birçok çözümden biridir.

Sisteminizi koruyacağını vaat eden program kolay kullanımlı olduğundan her düzey bilgisayar kullanıcısı ulaşabilir. Basit olmasına rağmen programın arayüzü biraz karışık görünüyor ancak sezgisel olduğundan kullanım açısından sorun yaşamayacağınızı umuyorum. Programı başlatırken otomati olarak gerçek zamanlı korumayı tek bir düğmeyle etkinleştirebilirsiniz. Uygulama sistem tepsisinde sessizce çalışır ve potansiyel olan tehditler için bilgisayarınızı izlemetedir. 

Çıkarılabilir USB sürücüleri, tüm sürücüleri yada yalnızda seçtiğiniz bir klasörde tarama işini gerçekleştirebilirsiniz. Programın ana penceresinde tarama ilerlemesini kalıcı olarak görüntüleyebilir ve istediğiniz zaman işlemi durdurabilirsiniz. 

BRIGADE Antivirus programıyla algılanan virüsler ayrı bir listede görüntülenmekte olup tehlikeli dosyaların izole edildiği bir karantine bölümü içermektedir. Tek bir tıklamayla tüm bunları silmenize izin veren BRIGADE Antivirus programı genel olarak virüs bulma konusunda başarılı olduğunda Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
7.6.10
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,226
HEMEN İNDİR (3.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?