Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

reklam

CoD Türkçe Dil Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Oyun çevirinin sizler için hazırladığı Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe dil paketini sizlere öneriyoruz. Call of Duty Modern Warfare 2 oldukça etkileyici ve ün yapmış FPS oyunudur.

Size sunduğumuz Türkçe yaması sayesinde oyun içerisindeki her şeyi daha iyi anlamanız açısından muhteşem bir özelliktir. Algılayamadığınız bölümleri ve hikayesini çok rahat anlamanız için uygulanmıştır. Call of Duty Modern Warfare 2 özel senaryosu  oyundan vazgeçemeyenlerin büyük ilgi gören bir yapımdı. 


Call of Duty Modern Warfare 2'de John "Soap" McTavish adlı kahramanımızı yöneterek Makarov ve Shepherd gibi kötülere karşı büyük mücadele verirken. Yaşadığımız Maceramız sırasında Captain Price gibi Call of Duty serisiyle pekişmiş kahramanlarla da karşılaşırken oyun daha heyecanlı bir hal alıyor.

Oyundaki hikayeyi daha rahat anlayıp takip edebilmek adına Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yamayı öneriyoruz. Türkçe Yama alt yazıların yanında oyunun menülerini de Türkçe'ye çevirmektedir. Yamayı yüklerken zaman uzun sürebilir bunun için biraz beklemenizi öneriyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.00
BOYUT
1.34 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
3,527
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.