Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

CDBurnerXP
Ücretsiz CD/DVD/Blu-Ray Yazma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli kullanıcılara sunulan CDBurnerXP programı sayesinde DVD, CD ve Blu-ray yazabilir aynı zamanda müzik CD'leri oluşturabilirsiniz. iSO dosyası oluşturmanıza imkan sağlayan CDBurnerXP programı ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz başarılı bir hizmettir. Tüm disk yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz CDBurnerXP programı içerisinde zengin araçlar bulundurmasıyla ücretli olan programlara bile rakip olabiliyor. 

Veri diskleri oluşturarak elinizde bulunan dosyası CD, DVD ve Blu-Ray disklerinize yedeklemeniz mümkün. MP3, WAV, OGG, FLAC, WMA, APE, MP3, WV ve ALAC formatında bulunan ses dosyalarınız aracılığıyla müzik CD'leri de oluşturabilirsiniz. 

ISO kalıp dosyaları hazırlamak için başka bir program aramanıza gerek yok. CDBurnerXP programı tüm bu işlerinizi bünyesinde barındırıyor. Ayrıca dilerseniz elinizde bulunan ISO dosyalarını da CD, DVD ve Blu-ray disklerinize yazdırabilirsiniz. 

Türkçe dil desteği sayesinde Türk kullanıcıların zorluk çekmeden kullanabileceği başarılı bir program olup USB aygıtlarda bir sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eğer sizde tüm bu özelliklere sahip olan programı ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.5.4.5306
BOYUT
5.38 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,061
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.