HandBrake

HandBrake

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Windows İçin DVD/Blu-Ray Dönüştürücü

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan HandBrake programı sayesinde elinizde bulunan DVD filmlerinizi MPEG-4 formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Program aracılığıyla kopya koruması olmayan tüm DVD'leri dönüştürmeniz mümkün. Blu-Ray diskler HandBrake programı tarafından desteklenmektedir. 

Desteklediği formatlar arasında MP4(M4V), MKV, MPEG-4(ffmpeg), H.264(x264), Theora(libtheora), AAC, CoreAudio AAC, MP3, Vorbis. AC-3, DTS formatları yer almaktadır. Aynı zamanda progeamı kullanarak tüm diski değil sadece bölümleri parça parça altyazılarıyla dönüştürmeniz de mümkün.

Aynı zamanda sadece diski değil diskin bölümlerini de parça parça kopyalayabiliyorsunuz. Windows'un en iyi ücretsiz programlarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Elinizde bullunan DVD/Blur-Ray dönüştürücü olup tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. OGM, AVI, MP4 formatlarına dosyalarınızı dönüştürmenize imkan sağlamaktadır. 

NTSC yada PAL görüntü formatları dışında AC-3, LPCM veya MPEG formatlarını desteklemektedir.Resim kesme imkanı da sunan program düzenleme araçları bulundurmaktadır. Eğer sizde elinizde bulunan dosyaları dönüştürmek ve kaydetmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız HandBrake programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
CD - DVD Araçları
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,874
HEMEN İNDİR (15.75 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?