Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PowerISO
Sanal Disk Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Piyasasında oldukça popüler olan PowerISO programı sayesinde CD'lerinizi, DVD'lerinizi yada Blu-Ray imaj dosyalarınızı sanal disk haline getirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla hazırlanmış olan PowerISO programı temel olarak ISO, BIN, NRG, CDI, DAA gibi benzeri kalıpları dikkate alarak hazırlanmış. İso kalıp dosyalarının içeriklerini sanal disk oluşturmadan görebilir ve bu gördüğünüz içerikleri belirlediğiniz klasöre çıkartabilirsiniz. Kullanıcıların işini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış olan uygulama sağ tıklamayla açılıp Windows içerik menülerine de kısayol yerleştirmektedir. Power ISO ile kalıp dosyalarının üzerine sağ tıklayarak içerikleri dışarı aktarmanız mümkün.

PowerISO kalıp dosyalarından faydalanarak Blu-Ray, CD yazma ve DVD yazma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Video, müzik ve veri diskleri yaratmanıza imkan sağlayan program sayesinde tam tersi bir şekilde müzik CD'leirnizdeki şarkıları belirtilen formatlarda bilgisayarınıza kaydetmeniz mümkün. 

ISO ve BIN formatlarında kendi kalıp dosyalarınızı yaratmanıza imkan sağlayan PowerISO programı ile istediğiniz formatlarda kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. PowerISO programı ile önyüklenebilir yani bootable USB sürücüleri oluşturmanız da mümkün. Program içerisine dahil olan bu özelllikten faydalanarak USB diskler yaratabilirsiniz. Aynı şekilde ön yüklenebilir CD ve DVD diskler de oıluşturmanız mümkün. 

PowerISO programının kurulum sürecinde bazı ek yazılım teklifleri de yer alıyor. Ancak PowerISO programını çalıştırmak için bu ek yazılımlara ihtiyacınız yok. Program ile ilgili sorunlarınızı bizimle yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.1
BOYUT
2.83 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,449
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.